Співачка Джамала в рамках візиту до США зустрілася з президентом Джо Байденом та першою леді Джилл Байден. Артистка побувала на прийомі у сім'ї у Білому домі разом із чоловіком Бекіром. Про це артистка розповіла на своїй сторінці в Інстаграм.

«У мене є сильне враження, що ми в цій боротьбі не віч-на-віч з ворогом. Вдячна Джо та Джилл Байденам за зустріч. Такі моменти надають сил рухатися далі до нашої спільної перемоги. На всій території суверенної України», – підписала пост Джамала.

Для візиту до президентської резиденції Джамала одягла блакитний костюм від українського бренду ELENA REVA та кольє від дизайнера Світлани Бевзи.

Джамала з чоловіком зустрілася у Білому домі з Байденами

Раніше «Главком» писав, що співачка Джамала, що нині знаходиться в Америці, зізналася на своїй сторінці в соцмережі, навіщо насправді приїхала до США.

«Нарешті можу з вами поділитися деталями мого візиту в Штати, тому що до цього івент мав бути сюрпризом абсолютно для всіх. Я була запрошена заспівати легендарну пісню «Walk On» групи U2 разом із Хозіером (ірландська суперзірка – ред.) та Бренді Карлайл (американська фольк-рок-співачка – ред.) на головній події року в Америці – 45th Annual Kennedy Center Honors. Мені випала честь розділити сцену з беззаперечними легендами музичної історії, виконуючи хіт феноменального гурту U2. Назавжди запам'ятаю слова Bono: «Коли слухав твій спів – відлетів у космос». Зізнаюся, під час виконання я почувалася так само», – написала співачка. Артистка додала, що подія з її виступом транслюватиметься на телеканалі CBS 28 грудня.

Джерело