Бахмут – це таке місце, де слово «війна» втрачає свій сенс (с).

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинyлu. Це така пі*да… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Про автора цього Тексту відомо, що його звати Станіслав. Йому 21 рік, сам він із м. Генічеськ. Очевидно, що на фронті він снайпер і служить в «Айдарі».

Про себе у візитці на Інстаграм Стас зазначає: Штурмовик. Дам відчути суть війни через пости.

І це дійсно неймовірне відчуття, якого ви раніше не зустрічали навіть у Ремарка. Текст, який іде далі, поширюється через різні соцмережі прямо так у вигляді скріншотів. Неможливо уявити, через що проходять ці люди:

Що таке війна для нас, що таке Бахмут…

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинyлu. Це така пі*да… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинyлu. Це така пі*да… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинyлu. Це така пі*да… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинyлu. Це така пі*да… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинyлu. Це така пі*да… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинyлu. Це така пі*да… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинyлu. Це така пі*да… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинyлu. Це така пі*да… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинyлu. Це така пі*да… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинyлu. Це така пі*да… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинyлu. Це така пі*да… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинyлu. Це така пі*да… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Джерело