У селі Качанівка Охтирського району на Сумщині з колодязя замість питної води потекла нафта. Про це повідомили у Державній екоінспекції в Сумській області 16 грудня.

Державний інспектор з охорони довкілля підтвердив наявність у колодязі в'язкої рідини темного кольору із запахом нафти. Наразі фахівці проводять лабораторне дослідження рідини для визначення її властивостей і складу.

Також фахівці встановлюють обставини надзвичайної ситуації, повідомили в Держекоінспекції.

На Сумщині з колодязя замість води потекла нафта — Держекоінспекція

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело