У селі Качанівка Охтирського району на Сумщині з колодязя замість питної води потекла нафта. Про це повідомили у Державній екоінспекції в Сумській області 16 грудня.
Державний інспектор з охорони довкілля підтвердив наявність у колодязі в'язкої рідини темного кольору із запахом нафти. Наразі фахівці проводять лабораторне дослідження рідини для визначення її властивостей і складу.
Також фахівці встановлюють обставини надзвичайної ситуації, повідомили в Держекоінспекції.
Читайте Суспільне у Telegram
Долучайтесь до нашої спільноти у Viber
Підписуйтеся на наш Instagram
Джерело




