У ніч на 19 грудня війська РФ обстріляли Нікопольщину, випустили понад 60 снарядів з "Градів" та важкої артилерії. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

За повідомленням, обстріляли міста та села у трьох громадах – Червоногригорівській, Мирівській та Марганецькій. Загиблих та поранених немає.

У Червоногригорівській громаді понівечені 11 приватних будинків, 6 господарських споруд, автівки, газогін та лінія електропередач. Через атаку знеструмлена насосна станція водоканалу. У кількох селах немає води. Аварійні бригади уже працюють.

Російські війська обстріляли три громади Дніпропетровщини: випустили понад 60 снарядів з

У Марганці російські снаряди пошколи понад 20 приватних будинків та господарських споруд, дитячо-юнацьку спортивну школу, ліцей, школу мистецтв та адмінбудівлю. Пошкодили електромережі. У приватному будинку почалась пожежа. Вогонь рятувальники уже загасили.

Читайте також

Повернення світла, росіяни не випускають з окупованих територій, Путін зустрінеться з Лукашенком. 299 день війни. Онлайн

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело